ماهنامه پیام آزمایشگاه

هت‌تریكم تقدیم به شفر، دكتر و داریوش

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

خبر ورزشی: مامه تیام بعد از یك بازی دوری از تركیب استقلال، چنان با قدرت برگشت كه برخی رسانه‌ها لقب صاعقه را برایش برگزیدند!

رعد و برقی كه سه بار بر تن تیم ذوب‌آهن خورد. او پس از این برد و هت‌تریك تماشایی‌‌اش درباره گلزنی خیره‌كننده خود در این مدت حرف زد. همچنین درباره برنامه‌ای كه برای بازی با ذوب‌آهن داشت.

*خیلی با انگیزه بازی را آغاز كردی؟

در این یك هفته تا قبل از روز بازی، بارها افسوس خوردم كه چرا در دیدار رفت غایب بودم. هر روز به این فكر می‌كردم كه باید در دیدار برگشت جبران كنم. خدایا شكرت شرمنده كسی نشدم. در روزهایی كه در كلینیك مشغول فیزیوتراپی بودم، روی این بازی تمركز كردم و خیلی خوشحالم كه توانستم در این دیدار به میدان بروم.

*خیلی سرحال بودی؟

باید از دكتر نوروزی و كادر پزشكی تیم تشكر كنم. آنها خیلی به من كمك كردند و با قدرت به میدان برگشتم.

*كمی جدی‌تر از همیشه بازی را استارت زدی؟

نه. من برای زدن توپ رفتم و بدون اینكه بخواهم صدمه‌ای به بازیكن حریف بزنم، با او برخورد كردم. عمدی در كار نبود و نمی‌دانم چرا داور به من كارت زرد داد.

*یك بار هم در آفساید به توپ ضربه زدی. بعد از سوت داور! نگفتی كارت زرد دوم را می‌گیری؟

این‌قدر در استادیوم سر و صدا بود كه سوت داور را نشنیدم. این هم به عمد نبود. من بازیكن بداخلاقی نیستم. به داور هم گفتم و او هم حرفم را قبول كرد.

*ذوب‌آهن را خوب آنالیز كرده بودید؟

دقیقاً. ما در این یك هفته ذوب‌آهن را بارها و بارها دیده بودیم. همه راه‌های گلزنی را بررسی كرده بودیم و كادر فنی همه‌جوره ما را آماده بازی كرده بودند.

*خیلی هم انگیزه داشتید؟

این انگیزه را از شفر گرفته بودیم. او مربی‌ای است كه من دوستش دارم. روحیه برد دارد و اصلاً به چیزی به نام باخت فكر نمی‌كند. او در این مدت سطح انگیزه همه را تا آنجا بالا برد كه ما بعد از گل سوم باز هم می‌خواستیم گل بزنیم. هر روز می‌گفت برنده‌ایم.

*انتظار داشتی هت‌تریك كنی؟

من برای زدن ۴، ۵ گل هم آماده بودم. می‌خواستم دل هواداران را شاد كنم. در این روزها خیلی پیام گرفتم كه برایم دعا می‌كردند. آنها با دعاهای خوب‌شان انرژی مثبت به من دادند و من هم می‌خواستم در بازی آخر فصل بهترین خاطره را برای‌شان بسازم. البته دوست داشتم دل داریوش شجاعیان را هم شاد كنم. او بازی قبل لطمه بزرگی خورد و شاید تیم ملی را از دست داد. به خاطر شفر هم بود كه خیلی به من كمك كرد تا در این مدت پس از ماه‌ها كه فوتبال بازی نمی‌كردم، دوباره احیا شوم. این هت‌تریك تقدیم به شفر، دكتر و داریوش.

*بازیكنان حریف معتقد بودند شما وقت‌كشی می‌كردید؟

اصلاً این‌گونه نیست. شفر از این كارها بیزار است. او فقط می‌گوید فوتبال بازی كنیم. هر بار بچه‌ها روی زمین افتادند به دلیل بازی خشن و ضرباتی بود كه به پای‌شان می‌خورد. البته به دلیل فشار بیش از اندازه بالا طبیعی هم بود كه عضله‌ها دچار گرفتگی شوند.

*می‌خواهی از استقلال جدا شوی؟

هنوز هیچ چیز مشخص نیست. فعلاً بابت صعود تیم خوشحالم و در این‌باره مدیربرنامه‌هایم با باشگاه حرف می‌زند. خودم كه دوست دارم در استقلال بمانم ولی باید دید شرایط چگونه پیش می‌رود. امیدوارم شرایط برای این كار فراهم باشد. كنار این بچه‌ها خیلی راحتم.