ماهنامه پیام آزمایشگاه

شرایط مهران طبیعی شد / ۸۵۰ هزار نفر به کشور بازگشتند

۲۹ آبان ۱۳۹۵

شرایط مهران طبیعی شد / ۸۵۰ هزار نفر به کشور بازگشتند

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: مرز مهران همچنان تا اطلاع ثانوی برای خروج زائران اربعین مسدود است و فقط زائران برای ورود به کشور می‌توانند از این مرز بهره بگیرند.

حمیدرضا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درباره آخرین وضعیت بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور و شرایط مرز مهران اظهار کرد: وضعیت عبور و مرور در مرزهای سه‌گانه مناسب است و موج بازگشت زائران نیز آغاز شده که تا پایان هفته ادامه دارد.

وی ادامه داد: تا ظهر امروز شنبه ۲۹ آبان ماه بیش از ۸۵۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی از مرزهای سه‌گانه وارد کشورمان شده‌اند و از روزهای آتی رفته‌رفته بر تعداد زائرانی که به کشور باز می‌گردند، افزوده خواهد شد.

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی درباره وضعیت مرز مهران نیز تصریح کرد: مرز مهران همچنان تا اطلاع ثانوی برای خروج زائران اربعین مسدود است و فقط زائران برای ورود به کشور می‌توانند از این مرز بهره بگیرند.

گودرزی عنوان کرد: خوشبختانه زائران در ساعتهای گذشته همکاری مناسبی در مرز مهران انجام داده‌اند و به‌تدریج شاهد خالی شدن محوطه پایانه مرزی از وجود متقاضیان فاقد مجوز سفر و سایر زائران هستیم و در حال حاضر شرایط در این منطقه مساعد است.

وی تاکید کرد: زائرانی که پایانه‌های مرزی مهران، چذابه و شلمچه را برای بازگشت به کشور انتخاب می‌کنند باید ضمن مدیریت سفر خود تمامی نکات ایمنی و رانندگی در جاده‌ها را مورد توجه جدی قرار دهند.

نوشته شرایط مهران طبیعی شد / ۸۵۰ هزار نفر به کشور بازگشتند اولین بار در هفت صبح پدیدار شد.